Logo

Se iznajmuva namesten stan

Број на оглас: 3072387 | Објавен на: 09.11.2018, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 64 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva kompletno namesten stan,renoviran, so dve spalni od koi ednata pomala. Cena po dogovor. Info 071 503 903

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Katerina Demerdzieva

Потврден огласувач