Logo

Rezervar Honda CG/Linken NOV

Број на оглас: 3072393 | Објавен на: 24.05.2019, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за каросерија

Вид на оглас: Се продава


rezervarot e nov kupen za kafe racer pasuva na honda cg i linken moze da se napasuva i na dr motori

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Живко

Потврден огласувач