Logo

Проектирање и изведба на станбени објекти

Број на оглас: 3072432 | Објавен на: 15.05.2019, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Проектирање и изведба на станбени објекти, карабина или „клуч на рака“.

075/223-305
070/369-573

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МЕНХЕТЕН ПРОЕКТ ДООЕЛ Скопје

Потврден огласувач