Logo

SMC машина за обработка на дрво

Број на оглас: 3072442 | Објавен на: 29.12.2018, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


SMC машина за обработка на дрво со 5 функции и со резервни делови

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Ilija Pop Gonov

Потврден огласувач