Logo

Setovi za site vidovi na vozila

Број на оглас: 3072443 | Објавен на: 31.05.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Други

Модел: Site modeli

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na novi setovi kumplug i zamaec za site vidovi na avtomobili i tovarni vozila (Luk,Valeo,Sachs)
Info: 078 492 055 / 070 211 533
SITE SETOVI SE SO 1 GOD GARANCIJA

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач