Logo

HUAWEI MATE 20 LITE FULL GARANCIJA NOV

Број на оглас: 3072777 | Објавен на: 09.12.2018, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 20 lite

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 19.500 МКД
19.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kupen pred 20dena od neptun bukvalno e nov koristen e mn malce sleduva so fabrickite dodatoci pakuvanje i pismena garancija ushte 23meseci.

Telefonot e od slikite

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач