Logo

Se prodava stan vo centar 83 m2

Број на оглас: 3072969 | Објавен на: 28.02.2020, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 83 m²

Греење: Нема

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Treta Makedonska

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan vo centar od 83 m2 so parking mesto 18 m2 na ul. Treta Makedonska. Lokacija Ramstor .

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Arsen

Потврден огласувач