Logo

Деловно-изложбен простор со целосна инфраструктура

Број на оглас: 3073310 | Објавен на: 04.07.2020, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Инфо 078421233 Благој
Се издава деловен простор од 300м2, со двор од 250м2 од кои 70м2 покриени. Деловниот простор има одделно канцеларија, кујна, приватен паркинг, санитарен јазол. Фреквентна локација на транзитен пат.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач