Logo

KAMAZ 54112

Број на оглас: 3073459 | Објавен на: 22.09.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


KAMAZ KIPER TEL 076 376 777
moze zamena za kola .

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  kiril

Потврден огласувач