Logo

KAMIN-EKSTRA SOSTOJBA

Број на оглас: 3073980 | Објавен на: 04.02.2019, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VO SUPER SOSTOJBA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач