Logo

Se prodava Opel Astra 1.7

Број на оглас: 3074247 | Објавен на: 19.02.2019, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 4.200 €
4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7.GTC
Registirana do 17.10.2019 na makedonski tablicki.
Smeneto ulje,filtri,rebrast kais ,zategaci.
Novi gumi i klimata raboti perfektno.
6 Brzini.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач