Logo

Se prodava 4 kravi

Број на оглас: 3074639 | Објавен на: 11.11.2018, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodavt 4 kravi visoko molzni na starost 2-4 god itno cena po dogovor vo gorno orizari veles

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Enes