Logo

Ауди а4 2005год караван 2.0тди

Број на оглас: 3075517 | Објавен на: 24.03.2019, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg e cela godina 140ks avtomatik
Со опрема вреди да се види
077725575 зоран moze i zamena

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач