Logo

Бандажи со гуми

Број на оглас: 3075548 | Објавен на: 19.02.2019, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комплет 4 алуминиумски бандажи (оригинал од форд фокус) R16, 5x108, 7.5j, за Форд возило со 4 зимски гуми goodyear ultra grip 8, димензии 205-60-R16 возени една сезона и 4 летни гуми good year 215/55/16 комплет.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Rade Petrovski

Потврден огласувач