Logo

Mercedes-Benz 190E 1.9 66kw 1983god

Број на оглас: 3075602 | Објавен на: 24.02.2020, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1983

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 62.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili se menuva za pomalo vozilo. Napraven servis, smeneta cela prednica(jabucici, gumici,cauri) novi 4 zimski gumi, zaden nov lonec, novi plocki na diskovi.Atestiran plinski ured.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач