Logo

WV PASSAT 1.9 TDI 2006 EKSTRA SOCUVAN BEZ ZABELESKI

Број на оглас: 3075881 | Објавен на: 13.12.2018, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 6.150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E FUUL OPREMA
REGISTRIRAN CELA GODINA
SVE FUNKCIONALNO NA NEGO
POVECE INFO
07179 89 69

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ACKO

Потврден огласувач