Logo

iphone huawei samsung

Број на оглас: 3076047 | Објавен на: 16.03.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iphone

Боја: Gold

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


polovni kako novi povelete ! Mobi Go

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач