Logo

Asus 1060 3gb

Број на оглас: 3076725 | Објавен на: 10.12.2018, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.500 МКД
10.750 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Преостаната 2.5 години гаранција.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач