Logo

ladnak hladnak za SCANIA 124 i visko visco

Број на оглас: 3076775 | Објавен на: 06.04.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


se prodava ladnak odlicna sostojba servisiran proveren so garancija za scania 124
i visco za scania za so 9 perki

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач