Logo

THOMSON KABELSKI MODEM

Број на оглас: 3076959 | Објавен на: 22.11.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam thomson kabelski modem za internet i telefon mnogu socuvan.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач