Logo

otkup koli i motori

Број на оглас: 3077200 | Објавен на: 23.08.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.222 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


otkup na koli i motori, samo na mk tablici, placanje kesh 077.897.655

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач