Logo

otkup na koli i motori

Број на оглас: 3077203 | Објавен на: 31.12.2019, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


otkup na koli i motori, samo na mk tablici, placanje kesh 077-897.655

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач