Logo

otkup na koli i motori

Број на оглас: 3077214 | Објавен на: 27.12.2019, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


otkup na koli i motori, samo na mk tablici, placanje kesh 077.897.655

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач