Logo

Monitor HP LCD 17 inci

Број на оглас: 3077551 | Објавен на: 06.12.2018, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Monitor HP LCD 17 inci
solidno socuvan

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач