Logo

Metalna Cevka.

Број на оглас: 3077918 | Објавен на: 10.12.2019, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Metalna Cevka. Cevki. Cefka.Cefki.
Dimenzii 60x110cm.
Debelina 6 mm

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач