Logo

Se prodava mercedes kiper 26

Број на оглас: 3078130 | Објавен на: 04.12.2018, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava mercedes kiper 26 vo odlicna sostojba ne registriran. Cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач