Logo

AUDI A-8 2.5 TDI NA BG DOKUMENTI 2000 GODINA

Број на оглас: 3079698 | Објавен на: 12.12.2018, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A-8 2.5 Tdi 2000 god vo ispravna sostojba cena po dogovor kolata e prijavena vo Blagoevgrad nema registracija

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 bube

Потврден огласувач