Logo

bmw e60

Број на оглас: 3080105 | Објавен на: 15.11.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Цена: 6.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw e 60 530 2004 g. kolata e vo odlicna sostojba bes nikakov defekt registrirana do oktomvri 2019g

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 darko