Logo

AUDI A 6 FUL OPREMA 2900e!!

Број на оглас: 3080181 | Објавен на: 05.04.2019, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2.5TDI 98g VO ODLICNA SOSTOJBA FUL OPREMA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA SONCEV KROF PARKING SENZORI ELEKTRIKA NA SEDISTA ELEKTRIKA NA SE DA NE NABROJUVAM PALI VOZI SERVISIRANA REGISTRIRANA DO 09 2019

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач