Logo

AUDI -100-D

Број на оглас: 3080191 | Објавен на: 27.06.2020, 03:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 700 €

750 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM AUDI 100 DIZEL REG. PALI VOZI

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач