Logo

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136 ks. 4 x 4 2007 god.

Број на оглас: 3080443 | Објавен на: 11.02.2019, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136 ks. 4 x 4 2007 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvan,so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Polovni avtomobili

Потврден огласувач