Logo

AUDI A6

Број на оглас: 3080691 | Објавен на: 26.05.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6
Godina na proizvodstvo: 2014
Zafatnina na motor: 2.0 Dizel
Telefon za informacii: 078/377-362 - Marjan

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач