Logo

Frizider / Vetrina /

Број на оглас: 3080733 | Објавен на: 19.02.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.900 МКД

13.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii
076-245-005

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Славиша

Потврден огласувач