Logo

Otkupu na koli i motori vo kesh

Број на оглас: 3080757 | Објавен на: 25.08.2019, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Otkupu na koli i motori vo kesh, kineski motori i stranski koli neotkupuvam, SAMO NA MAKEDONSKI TABLICI
077897655

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач