Logo

LG V30 малку користен

Број на оглас: 3080799 | Објавен на: 16.11.2018, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: V30

Боја: Silver

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот го купив летово од Америка, го продавам зошто си купив iphone. Нема никаква гребнатинка на него, супер брз телефон со прејака камера. Користен е нешто помалку од 7 месеци. Работи на сите мрежи.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Boris