Logo

OnePlus 3t сочуван

Број на оглас: 3080802 | Објавен на: 16.11.2018, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: OnePlus 3t

Боја: Silver

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е користен околу година дена, супер е сочуван нема гребнатинка на него. Отклучен е на сите мрежи.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Boris