Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI. 105 ks.FULL OPREMA-UNIKAT

Број на оглас: 3080805 | Објавен на: 09.12.2018, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5. 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS.
FUL OPREMA
MAX. SOCUVANN
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач