Logo

VW PASSAT 2005 GOD. 2.0 140 ks

Број на оглас: 3081226 | Објавен на: 23.04.2019, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba. . Ima dva kluca.Gumi odlicni.Klimatronik.Elektrika na stakla.Bord computer. Se raboti na kolata. Kolata e registrirana cela god na mk tablici

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач