Logo

Zglob Metelli

Број на оглас: 3081234 | Објавен на: 15.07.2020, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Nov zglob za Citroen

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Veljo

Потврден огласувач