Logo

BMW 530

Број на оглас: 3081294 | Објавен на: 17.11.2018, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530d 184ks full oprema za poveke informacii javete se. 070 539 350

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач