Logo

CBR R16

Број на оглас: 3081324 | Објавен на: 15.02.2020, 00:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazot e udren se gleda na slikite

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Veljo