Logo

Se prodava audi a4

Број на оглас: 3081758 | Објавен на: 15.02.2019, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a4 1.9tdi.131ks.extra socuvano.od oprema poseduva se.mozna zamena golf 5 ili audi a3 1.9tdi

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 ordanco

Потврден огласувач