Logo

Skoda octavia 1.9 tdi

Број на оглас: 3081960 | Објавен на: 10.01.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 6.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda octavia 1.9 tdi godin;2007/2008
Extra stanjee klimatronik vredi kolata .

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач