Logo

Renault Kangoo 1.5 dci 2008 god. Tovarno

Број на оглас: 3081997 | Објавен на: 20.02.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava renault kangoo (tovarno) 1.5 dci 2008 godina.
kolata e so 4 novi gumi m+s.napraven kompleten servis ulje filtri rebrast kais.
registiran do 29.08.2019.Uvezena od GERMANIJA od prv gazda vo kolata nema nikakvi dopolnitelni vlozuvanja za podetalni informacii javetese.Mozna e zamena javete se ke se dogovorime.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 <<<<

Потврден огласувач