Logo

*FIAT 500*

Број на оглас: 3082073 | Објавен на: 16.12.2018, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 4.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat 500 godina na proizvodstvo 2009 kupeno od fiat Makedonija so realni 98 000 km 4 novi zimski gumi so full oprema registrirano cela godina.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач