Logo

Prodavam keramidi

Број на оглас: 3082104 | Објавен на: 27.03.2019, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam keramidi vo odlicna sostojba imam 1500 broja
Information na mob: 072/205-647

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  alek mirevski

Потврден огласувач