Logo

Se prodava kukja vo Sveti Nikole

Број на оглас: 3082143 | Објавен на: 16.04.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 174 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Нема

Дворна површина: 386 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Pitu Guli 41 (Indira Gandi)

Цена: 28.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto 386m2 vo mirna oblast, so dve ploci, ima i materijal za pokrivanje cena sose materijalot 28.000€. Parcela 11296 Mob. 078 719 284 Delco

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Pance