Logo

Gumi i bandasi za dzip lada niva frontera suzuki

Број на оглас: 3082214 | Објавен на: 14.12.2018, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se skoro novi 235/75/15 odgovaraat na povise dzipovi lada niva frontera suzuki vitara i dr

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач