Logo

SUSARA (SUSHARA,SUSARI,СУШАРА)

Број на оглас: 3082257 | Објавен на: 23.11.2020, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Целосна опрема за вашиот бизнис

✓Изработка на сушари
-Нафта со бренер 300-600kg

✓Изработка на машини за сечење печурки
-Капацитет 130-150kg/h
-Растојание меѓу ножеви 5.5мм
-Инокс
-Монофазна/Трофазна
-Постоље

✓Изработка на леси(сита) по ваша желба
-Колички

Контакт - 075 243 603

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач