Logo

Ford focus 1.8 tdci 2005 god

Број на оглас: 3082495 | Објавен на: 24.03.2019, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford focus 1.8 Tdci 85kw najdobriot motor voziloto e vo super sostojba napraveni redovni servisi mala potrosuvacka registrirano do 12.2019 god Oprema poseduva Klima Orginal cd radio so komandi na volan Kozen volan Aluminiumski bandashi 16" Centralna Eletrika na prozori Elektrika na retrevizori so greaci Ima dve novi zimni gumi Moze zamena Odgovaram i na viber

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач